Obiad dla Seniora

Akcja zbiórkowa na obiady dla Seniorów w Krakowie

Obiad dla Seniora

Drodzy Przyjaciele,

Żyjemy w ciężkich czasach , w których samotność jeszcze bardziej niż kiedykolwiek pozbawia starsze osoby kontaktu z drugim człowiekiem. Często zdarza się, że nie mają one nikogo bliskiego (krewnych, znajomych, przyjaciół), kto mógłby im pomóc w trudach dnia codziennego takich jak zakupy czy przygotowanie posiłku. W większości są to osoby posunięte wiekowo i bardzo schorowane.

Dlatego postanowiliśmy pomóc i zorganizowaliśmy akcję charytatywną, której celem jest zebranie funduszy na ciepłe posiłki dla jak największej ilości Seniorów mieszkających na terenie Krakowa.

Aby zwiększyć efektywność naszej akcji postanowiliśmy przeprowadzić modernizację naszej kuchni i doposażyć ją w dodatkowe sprzęty kuchenne.
Część z tych prac już wykonaliśmy sami, pokrywając je ze środków własnych. Między innymi wymieniliśmy instalację elektryczną, przeprowadziliśmy remont instalacji wodno-kanalizacyjnej, częściowo wyremontowaliśmy zaplecze kuchenne, zakupiliśmy lodówki.

Niestety nie jesteśmy w stanie pokryć całkowicie kosztów remontu i doposażenia. Aby zakończyć prace brakuje nam środków finansowych.
Prosimy nie tylko o pomoc finansową dla naszych działań, lecz również o pomoc w zaopatrzeniu w towary żywnościowe, dzięki którym będziemy mogli zapewnić posiłki dla większej grupy Seniorów. Koszt takiego posiłku dla jednej osoby to tylko 30 zł. Ciepły posiłek dla Seniora obejmuje dwa dania: zupę, drugie danie oraz deser.

Prosimy o wsparcie – każda wpłacona złotówka przybliża nas do osiągnięcia założonego celu i daje nam większe możliwości pomocy starszym mieszkańcom naszego miasta, którzy w tych trudnych czasach mogą liczyć jedynie na pomoc ludzi dobrej woli.

Dziękujemy w imieniu własnym i Seniorów za każdy życzliwy gest z Waszej strony.

Linki do naszych akcji: