Dofinansowani do 100% na: szkolenia on-line, szkolenia stacjonarne, doradztwo, coaching, mentoring

Pomożemy pozyskać ci dofinansowaniem 50%, 80% lub nawet 100% z środków z Unii Europejskiej

aktualna oferta dofinansowań

Jesteś przedsiębiorcą (lub ktoś z Twoich bliskich) i prowadzisz biznes w Krakowie, Tarnowie lub okolicy? Potrzebujesz nową stronę lub sklep internetowy? A może chcesz zareklamować obecną witrynę w Internecie? Świetnie się składa! Teraz masz możliwość realizacji tych usług z zaledwie 20% wkładem własnym. Pozostałą kwotę, czyli 80%, pokryje Unia Europejska.

PILNE! Jeśli jesteś z Krakowa lub powiatów: krakowskiego, bocheńskiego, wielickiego, myślenickiego, proszowickiego lub miechowskiego musisz działać szybko. Rejestracja do programu pozwalającego na dofinansowanie trwa tylko do 5 maja 2020! Do tego czasu musisz złożyć wniosek, który składa się przez Internet. Złożenie go zajmie 20 minut, a my Ci w tym pomożemy. Realizacja samej usługi odbędzie się w późniejszym terminie.

Masz pytania? Zadzwoń teraz: (+48)510313661 lub napisz:

80% dofinansowania z Unii Europejskiej

1. Dla kogo?

Pracowników i właścicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw – w tym jednoosobowych działalności gospodarczych.

2. Na co dofinansowanie?

• szkolenia on-line
    • szkolenia stacjonarne
    • doradztwo, coaching, mentoring
  3. Kto może otrzymać dofinansowanie?
    Każdy przedsiębiorca, który zatrudnia od 0 do 250 osób i jest z następujących obszarów:

• Kraków oraz z powiatów: krakowskiego, bocheńskiego, wielickiego, myślenickiego, proszowickiego, miechowskiego – rejestracja do programu tylko do 5 maja, musisz się spieszyć!
    • Tarnów oraz z powiatów: tarnowskiego, brzeskiego, dąbrowskiego – rejestracja rozpocznie się w maju, ale już teraz skontaktuj się z nami!
  4. Jaka jest wysokość dofinansowania?
    Liczba pracowników Maksymalna wysokość dofinansowania (wraz z wkładem własnym)
    0 (samozatrudnienie) 9 600 zł netto
    1-3 14 400 zł netto
    4-9 19 200 zł netto
    10-19 28 800 zł netto
    20-49 48 000 zł netto
    50-99 86 400 zł netto
    100-249 163 200 zł netto

5. Jaki jest poziom dofinansowania?
    Podstawowy poziom dofinansowania to 50%, ale łatwo można spełnić warunki pozwalające na zwiększenie dofinansowania do 80%. Dofinansowanie w wysokości 80% otrzymasz, gdy spełnisz co najmniej jeden z poniższych warunków:

• prowadzisz działalność na terenie Tarnowa, Brzeska, Bochni, Myślenic, Skawiny,Wieliczki
    • Twoje przedsiębiorstwo jest z branży wysokiego wzrostu, np.: informatyczna, informacyjna, księgowa, administracyjna, doradcza, finansowa, ubezpieczeniowa, zdrowotna, handlowa, reklamowa, projektowa, prawnicza, naukowa. Tutaj znajdziesz pełną listę PKD dla dofinansowani 80%branż (plik pdf),
    • Twoje przedsiębiorstwo w roku 2019 uzyskało przychód wyższy o 20% niż w 2018 oraz w roku 2018 uzyskało przychód wyższy o 20% niż w 2017.

Wystarczy spełnić jeden z powyższych warunków.

6. Jaki jest poziom dofinansowania?

Od 50% do 80% wartości szkolenia (w zależności od regionu).

Przykład

• cena szkolenia – 6 000 zł; kwota dofinansowania – nawet 4800 zł; wkład własny 1200 zł
    • cena szkolenia – 1 000 zł; kwota dofinansowania – nawet 800 zł; wkład własny 200 zł
    • Przykładowe Szkolenia jakie realizujemy: Oferta Szkoleniowa 2020

Co zyskujesz?

• zwiększenie kompetencji zawodowych potrzebnych na rynku pracy
    • dostęp do platformy on-line – nauka kiedy chcesz i gdzie chcesz
    • ofertę przygotowaną specjalnie pod Twoje potrzeby szkoleniowe (rozwiązanie pakietowe i/lub osobny kurs)
    • pomoc wykwalifikowanego koordynatora na każdym etapie składania wniosku
  7. Kim jesteśmy?Jesteśmy agencją interaktywną z Krakowa. Zajmujemy się szeroko rozumianą reklamą w Internecie. Działamy na rynku od ponad 10 lat. Dowiedz się więcej o nas i naszym doświadczeniu. Kliknij tutaj, aby poznać nasze realizacje.Ze względu na krótki czas rejestracji dla regionu krakowskiego w weekend majowy, tj. 1-3 maja pracujemy jak w dni robocze. Zachęcamy do kontaktu.

Masz pytania? Zadzwoń teraz: (+48) 510 313 661 lub napisz:

Jesteś zainteresowany dofinansowaniem? Wypełnij poniższy formularz

* – wypełnienie pól oznaczonych gwiazdką jest obowiązkowe