Sesje fotograficzne

Informacje o ofercie wynajmu zabytkowych przestrzeni pod sesje filmowe i fotograficzne

Centrum Administracyjne

Przestrzenie budynków administracyjnych, w których niegdyś mieściła się dyrekcja Huty im. Lenina, są dziś zarządzane przez spółkę Nowe Centrum Administracyjne.

To właśnie NCA jest spółką prawnie upoważnioną do udzielania zezwoleń na korzystanie z przestrzeni budynków i to z przedstawicielami NCA przed każdą sesją filmową czy zdjęciową, należy podpisać stosowne porozumienie i wnieść opłatę w zależności od charakteru sesji.

Z sekretariatem NCA skontaktować się można pod numerem telefonu: 736 623 958

Ceny wynajmu w przypadku sesji komercyjnych (zarobkowych) zaczynają się od 300zł. Więcej szczegółów dot. cen udziela NCA.

Podpisanie z NCA nie jest ostatnim krokiem jaki należy podjąć przed rozpoczęciem sesji.
Na terenie budynków w trakcie przeprowadzania sesji filmowej czy zdjęciowej, konieczna jest obecność opiekuna,
Fundacja Promocji Nowej Huty świadczy usługę obsługi technicznej w trakcie prac na terenie wynajmowanych od NCA przestrzeni.

Koszt naszej obsługi technicznej to 123zł brutto za każde 3 godziny pracy na terenie budynków.
Więcej informacji pod numerem tel.

Pojazdy zabytkowe

Wynajmujemy pojazdy z naszej zabytkowej floty eNHa Trip w celach sesji zdjęciowych

Ceny wynajmu:

Podane ceny dotyczą pierwszej godziny startowej i są cenami netto. Każda następna godzina to dodatkowe 50zł. W przypadku furgonów jak Nysa czy Uaz 100zł.

Fiat 126p – maluch – 150zł

Vaz 2101 – Łada Żyguli (kopiejka) – 200zł

Trabant 601 – 200zł

UAZ 452 – Buchanka –  250zł

Nysa 522 – 300zł

Zdjęcia pojazdów całej floty dostępne w galerii zakładki wycieczki objazdowej eNHa Trip

Produkcje we współpracy z nami

CatchUp – “Parę Dni” to pierwszy singiel z debiutanckiego albumu CatchUpa. Nagrywany na przestrzeniach budynku „Z” początkiem 2021 roku

Video Przewodnik po Nowej Hucie promujący nasz projekt wycieczek objazdowych eNHa Trip. Zrealizowany we współpracy z kanałem PlacesUnpacked Karoliny Guzowskiej.

Deys – Kompot – to nagrany w klimatach PRL w naszym mieszkaniu z epoki teledysk opowiadający historię pewnych urodzin

JA PAS! (Ja Pas! PARODIA – Nosowska) – Kabaret A JAK! – teledysk wykonany na przestrzeni budynku Z

Oficjalny spot dla Plantwear i nowej serii zegarków Fusion – Dusk and Dawn, autorstwa Mateusza Mitczyńskiego

Rezerwacja

Dane Kontaktowe

Podstawowe Informacje

Lipiec 2021
Number of people
Limit used

Dodatkowe Informacje

Płatność

Metoda płatności

Informacje o zamówieniu
Podsumowanie ceny
Komentarz do rezerwacji

Potwierdzenie

Nie znalazłeś wolnego terminu? Planowany termin Ci nie odpowiada?

Napisz do nas z pytaniem o możliwość zwiedzania w wygodnym dla Ciebie czasie.