Zwiedzanie Kombinatu

Zwiedzanie budynków Centrum Administracyjnego Kombinatu z eNHa TRIP

Informujemy że trwa remont, wymiana instalacji elektrycznej, w schronie dowodzenia. Poza wyjątkowymi przypadkami wskazanymi w planowanych terminach,  wszelkie rezerwacje dokonywane poprzez stronę będą dotyczyły zwiedzania budynku administracyjnego Z – zarządu. Będą o tym również informować przewodnicy na zbiórce przed rozpoczęciem wycieczki. W zamian za brak możliwości odwiedzenia schronu rozszerzamy program zwiedzania budynku Z o dodatkowe pomieszczenia w jego podziemiach jak np. sejf pod kasami pracowniczymi.

W niektórych terminach udostępniać będziemy schron do zwiedzania w świetle latarek

Najbliższe zorganizowane terminy zwiedzania:

Język polski:

2.07 sobota o 10:00 – Budynek Z + schron S (latarki)

3.07 niedziela o 13:00 – Budynek Z + schron S (latarki)

English tours options:

Click flag for English description

29.06 Wednesday 17:00 -Management Building + shelter

1.07 Friday 10:00 – -Management Building + shelter

Please contact with a booking form or

on whatsapp +48 791605879

Należy zapisać się poprzez poniższy formularz rezerwacyjny i poczekać na odpowiedź mailową lub kontakt telefoniczny z potwierdzeniem.

Zwiedzać budynki można jedynie z przewodnikiem po wcześniejszym zarezerwowaniu terminu. Zapisy poprzez formularz rezerwacyjny .
W przypadku zapotrzebowania na prywatne zwiedzanie wystarczy skontaktować się z nami poprzez e-mail   Informacji udzielamy także pod numerem telefonu:

791 605 879 lub 791 605 878