Turnusy - Muszyna

Turnusy Indywidualne – Góry i Niziny

Turnusy - Muszyna - Herb

O Muszynie

Muszyna – miasto w województwie małopolskim, w powiecie nowosądeckim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Muszyna. Muszyna posiada status miejscowości uzdrowiskowej z licznymi odwiertami i rozlewniami wód mineralnych. Znajdują się tam pijalnie wody mineralnej, sanatoria uzdrowiskowe i baseny oraz parki.

Zasoby leczniczych wód mineralnych są głównym bogactwem Muszyny. Zawierają niezbędne człowiekowi biopierwiastki jak magnez, wapń, sód, potas, żelazo, selen czy lit. Muszyna spełnia warunki prowadzenia leczenia uzdrowiskowego chorób układu oddechowego i przewodu pokarmowego.

Uzdrowisko muszyńskie oferuje turystom możliwość pobytu w sanatoriach, zakładach przyrodoleczniczch, pensjonatach i licznych domach wypoczynkowych. Niewątpliwą atrakcją jest możliwość bezpłatnego korzystania z ogólnodostępnych pijalni wód mineralnych oraz z sezonowych punktów czerpalnych wód mineralnych. Poza tymi atrakcjami w Muszynie znajduje się kompleks basenów oraz lodowisko. W dzielnicy uzdrowiskowej Zapopradzie znajduje się Park Zdrojowy z ogrodami sensorycznymi oraz nowym placem zabaw.

Na terenie miasta w bezpośrednim sąsiedztwie miejscowości Milik znajduje się rezerwat lipowy „Obrożyska” o powierzchni 100,38 ha, utworzony w 1957 r.

W 2008 r. Muszyna została połączona systemem 10 wyciągów narciarskich z ośrodkiem w Wierchomli Małej.

Ośrodek Geovita

Ośrodek Geovita w Złockiem usytuowany jest w malowniczej części Złockiego, tuż na skraju części uzdrowiskowej. Na rozległym i starannie zaprojektowanym terenie znajdziemy między innymi nowoczesne obiekty służące do odnowy biologicznej, korty tenisowe i okazały kryty basen. Bliskość szlaków turystycznych i kompleksu narciarskiego sprawia, że GEOVITA to doskonałe miejsce do aktywnego wypoczynku. Ośrodek dysponuje również profesjonalnym zapleczem konferencyjnym.

W naszym obiekcie znajdują się 1-,2-,3- oraz 4-osobowe pokoje oraz apartamenty (łącznie 101 miejsc). Każdy z nich posiada prywatną łazienkę, telewizję satelitarną, radio, suszarkę do włosów i telefon, szlafrok kąpielowy i widoki na wzgórza porośnięte lasami. Do dyspozycji gości udostępniony jest również bezprzewodowy Internet. Sala restauracyjna pomieści 130 osób. W ośrodku znajdują się również kawiarnia, chata grillowa i miejsce na ognisko. Organizujemy także konferencje i szkolenia w 4 w pełni wyposażonych salach konferencyjnych.

Z dysfunkcją narządu ruchu, z upośledzeniem umysłowym, z chorobą psychiczną, z padaczką, ze schorzeniami układu krążenia, kobiety po mastektomii, z alergią. Z chorobami – narządów wydzielania wewnętrznego, neurologicznymi, reumatycznymi, układu krążenia, układu moczowo-płciowego, układu pokarmowego, z cukrzycą, z mózgowym porażeniem dziecięcym, ze schorzeniami: dermatologicznymi, laryngologicznymi, kręgosłupa, układu oddechowego, ze skoliozą, z przewlekłymi chorobami wątroby, zapalenia trzustki, z wadami postawy, z zaburzeniami głosu i mowy.

KRYTY BASEN

DIETA DOSTOSOWANA DO WYMAGAŃ ŻYWIENIOWYCH

LICZNE TERENY REKREACYJNE

Terminy 2020

Termin pokój 1 – os. pokój 2 – os.
30. 05 – 13. 06 2 070,00 zł 2 000,00 zł
13. 06 – 27. 06 2 070,00 zł 2 000,00 zł
03. 10 – 17. 10 1 840,00 zł 1 770,00 zł
17. 10 – 31. 10 1 840,00 zł 1 770,00 zł
07. 11 – 21. 11 1 790,00 zł 1 720,00 zł
05. 12 – 19. 12 1 790,00 zł 1 720,00 zł

• basen w ośrodku

PZN Nestor

Ośrodek Polskiego Związku Niewidomych „Nestor” położony w Muszynie,na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego w bezpośrednim sąsiedztwie rezerwatu lipowego „Obrożyska” – największego skupiska lipy górskiej w Europie. Obiekt pięknie położony, posiada duży ładnie i bezpiecznie urządzony ogród, ścieżki spacerowe zapewniające relaks i bezpośredni kontakt z górską przyrodą. Staramy się umilić czas naszym gościom organizując ogniska, wieczorki taneczne oraz wycieczki w ciekawe miejsca Beskidu Sądeckiego oraz na Słowację.

Dla naszych gości przygotowaliśmy 73 miejsca noclegowe w pokojach 1,2,3 osobowych, z węzłem sanitarnym, stołówkę z doskonałą kuchnią serwującą domowe dania i wypieki, dietę dostosowana do rodzaju schorzenia (cukrzycowa, wątrobowa, niskotłuszczowa).

Całościowe zaburzenia rozwojowe, głuchoniewidomi, kobiety po mastektomii. Choroby: neurologiczne, przemiany materii, reumatyczne, skóry, układu krwiotwórczego, układu moczowo-płciowego, układu pokarmowego, choroba Alzheimera i Parkinsona, epilepsja, mózgowe porażenie dziecięce, zaburzenia głosu i mowy, zespół Downa. Schorzenia: dermatologiczne, endokrynologiczne, kręgosłupa, laryngologiczne, onkologiczne, układu oddechowego. Stwardnienie rozsiane, choroba psychiczna. Dysfunkcje: narządu ruchu (z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach inwalidzkich), słuchu, wzroku. Padaczka, upośledzenie umysłowe, schorzenia układu krążenia.

OPIEKA PIELĘGNIARSKA

BOGATA BAZA ZABIEGOWA

DIETA DOSTOSOWANA DO WYMAGAŃ ŻYWIENIOWYCH

Terminy 2020